OYAK Yatırım'da Hemen Hesap Açın, Ücretsiz Canlı Data Kazanın!

Hesabınızı açtıktan sonra OYAK Trader ve Sanal Şube’de güvenle işlemlerinizi yapabilir, canlı dataları ücretsiz takip edebilir, Pratik Analiz ile hisse senedi yatırımlarınız için temel ve teknik analizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0850 222 0 414 numaralı Alternatif Dağıtım Kanallarımız üzerinden temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI

1.Ücretsiz Canlı Data Kampanyası 11 Mayıs 2021-31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

2.Kampanyadan 11 Mayıs 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında hesap açan hisse senedi veya VİOP müşterisi ( Forex hesabı açacak kişiler hariç) faydalanabilecektir. Ücretsiz canlı data lisansı Pay Piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası için geçerli olacaktır.

3.Hesap açıldıktan sonra başlayacak olan ücretsiz canlı data lisansı BIST Karma Düzey 1 ekranı olup, IOS ve Android cihazlar üzerinden OYAK Trader uygulamasının kullanılması durumunda ve Sanal Şube kullanımında geçerli olacaktır.

4.31 Aralık 2021 tarihinden sonra müşterilerimizin canlı data lisansının devam etmesini istemesi durumunda devam eden aylarda “Karma Düzey 1 Ücreti” müşteri hesaplarına yansıtılacaktır.