Elite Naturel, Walmart ile Elite Naturel Organik ürünlerinin satışı ile ilgili olarak anlaşmaya vardı [FNC-NEWS]

  • 14.09.2023 06:20


Elite Naturel, ABD'nin en büyük perakende satış mağazaları zincirlerinden biri olan Walmart Inc. ile Elite Naturel Organik ürünlerinin satışı ile ilgili olarak anlaşmaya vardı.
Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Elite Naturel Organik olarak, devam eden iş birliği imkanlarımızı sürekli geliştirerek Amerika Birleşik Devletleri (ABD) pazarındaki hacmimizi büyütmek ve projelerimize yenilerini eklemek için yapılan görüşmeler sonucunda ABD'nin en büyük perakende satış mağazaları zincirlerinden biri olan Walmart Inc. ile Elite Naturel Organik ürünlerinin satışı ile ilgili olarak anlaşmaya varılmıştır.
Yapılan anlaşma çerçevesinde Walmart Inc. tarafından belirlenecek şubelerinde Elite Naturel Organik ürünlerinin satışına ürün sevkiyatları gerçekleştirilerek hemen başlanacaktır. Ürün satışlarının performansına da bağlı olarak Walmart Inc.'in kalan diğer şubelerinden de ürünlerin satışa başlanılmasına yönelik olarak görüşmeler yapılmakta ve yapılacaktır.
Walmart Inc. dışında da ABD'de diğer perakende satış kanallarında da Elite Naturel Organik ürünlerinin satışına yönelik görüşmeler devam ettirilmekte olup, gerçekleştirilen bu türden tüm görüşmelerde kamuyu aydınlatma ile ilgili mevzuat hükümleri kapsamında, özel durum açıklaması yapılmasını gerektiren bir gelişme olduğunda ivedilikle Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yapılacaktır. "

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
Foreks
Metals Market
Montel News
Foreks Twitter